O nás

Pavel Štěpka vo fóliovníku s reishi

Zakladatelem značky Superionherbs je Pavel Štepka. Má 45 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalšie záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení SEZA – Stredoeurópska zenová asociácia a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoji viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnú Áziu – Indiu a Čínu. Indický Bombaj sa na osem rokov stal jeho druhým domovom. Väčšinu miest, odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs, osobne navštívil. Medzi jeho koníčky patrí brazílske JiuJitsu, thajský box, kayaking, windsurfing, šach a prekladanie duchovnej literatúry.    

bg_image

Martina Stoklasová
Vedoucí pražské kanceláře

Martina zaisťuje chod pražskej kancelárie a najčastejšie s ňou prídete do kontaktu, keď odpovedá na vaše otázky ohľadom produktov. Baví ju fotografovanie prírody pri dlhých prechádzkach po horách a údoliach českých krajín.

bg_image

Milena Šebková
Logistika eshopu

V našej firme sa stará najmä o to, aby k vám zásielka s objednanými produktmi bola doručená čo najskôr a v poriadku. Medzi jej záujmy patrí prirodzene prírodná medicína, ďalej racionálna strava a oblasť medziľudských vzťahov. Svoje záujmy spája s najväčším koníčkom, ktorým je pre ňu cestovania.

bg_image

Jitka Zavoralová
Grafika

Jitka nám pomáha s grafikou, textami, návrhom etikiet aj webovou stránkou. Vo voľnom čase sa venuje maľovaniu a hre na piáno.

Lenka SOKOLOVÁ
Marketing

Lenka sa venuje marketingu v stále sa meniacich a rozbúrených vodách online sveta. Pomáha nám šíriť povedomie o našich prírodných produktoch,

Pri odborných konzultáciách spolupracujeme: RNDr. Maria Kropáčková – doktorka biolgóie so špecializáciou na bioregulačnú a mitochondriálnu medicínu RNDr. Kamil Kropáček, CSc. – vystudoval biologii a chemii na přírodovědecké fakultě University Karlovy v Praze.