Reishi v tehotenstve

Môžem užívať Reishi počas tehotenstva? Áno, môžete. Prečo je dobré užívať Ganodermu pred, počas a po tehotenstve? Počas tehotenstva, zdravotný stav matky priamo ovplyvňuje zdravie dieťaťa. A teraz nehovorím o genetike. Pokiaľ je v tele nahromadené množstvo toxínov, tak to ovplyvňuje vývoj plodu. Vplyv záťaže ťažkými kovmi Napríklad ortuť. Tento kov môže poškodiť naše nervy […]

PHARMACOPEA CZ s.r.o.

Reishi v tehotenstve Zatiaľ žiadne hodnotenia článku.

silueta tehotné ženy

Môžem užívať Reishi počas tehotenstva?

Áno, môžete. Prečo je dobré užívať Ganodermu pred, počas a po tehotenstve? Počas tehotenstva, zdravotný stav matky priamo ovplyvňuje zdravie dieťaťa. A teraz nehovorím o genetike. Pokiaľ je v tele nahromadené množstvo toxínov, tak to ovplyvňuje vývoj plodu.

Vplyv záťaže ťažkými kovmi

Napríklad ortuť. Tento kov môže poškodiť naše nervy a spôsobiť celý rad mentálnych problémov. Takže príliš veľká záťaž ortute v tele matky bude brzdiť vývoj nervov nenarodeného dieťaťa. Ale odkiaľ sa ortuť v tele matky vezme? Je to celkom prosté. Niektoré druhy produktov z mora alebo morských rýb obsahujú nebezpečne vysoké hladiny ortuti. V tehotenstve je lepšie nejesť mäso žraloka alebo tuniaka, pretože tieto ryby sú zaťažené často nadmerným množstvom ortuti. Prečo? Za prvé – sú na vrchole potravového reťazca, takže do seba hromadia väčšinu toxínov skrz celý potravinový reťazec. Za druhé – tieto ryby žijú dlho, takže za dlhšiu dobu do seba zhromaždia väčšie množstvo toxínov. Ďalšie ťažké kovy, ktoré ohrozujú vývoj plodu sú olovo a arzén. A ako sa zbaviť ťažkých kovov a ďalších toxínov? Jedným z riešení je práve Reishi, ktorá dokáže neutralizovať ťažké kovy a ďalšie toxické látky vo vašom tele. Vytvára tým ideálne prostredie pre rast plodu. (Ďalšou veľmi účinnou možnosťou ako sa zbaviť ťažkých kovov a celkovej záťaže – vhodnou pred počatím je Chitomax™.)

Znížená imunita počas tehotenstva

Ste často chorá? Trpíte na chrípky alebo prechladnutia? Ak áno, je možné, že máte oslabenú funkciu imunitného systému, čo môže negatívne ovplyvniť rast a zdravie plodu. Pokiaľ sa telo nedokáže brániť baktériám, tie môžu pôsobiť negatívne na vývoj plodu. Užívanie látkaov môže vďaka častým vedľajším účinkom pôsobiť na vývoj plodu tiež nepriaznivo. Zachovanie silného imunitného systému je pre zdravý vývoj plodu nevyhnutné. Reishi dokáže prirodzeným spôsobom posilňovať imunitný systém bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Pomáha ochraňovať nenarodené dieťa pred nežiadúcimi infekciami.

Zlý krvný obeh počas tehotenstva

Cez pupočnú šnúru získava vaše dieťa živiny a kyslík a zároveň vylučuje nežiadúce látky. A tento proces veľmi závisí na krvnom obehu. Ak máte zlý krvný obeh, telo nedokáže dostatočne plod zásobovať živinami a kyslíkom. A zároveň sa plod nedokáže zbavovať splodín látkovej výmeny. Reishi pomáha posilňovať krvný obeh, čo je dôležité pre cirkuláciu krvi medzi vami a vašim dieťaťom.

Užívanie Reishi po tehotenstve

Po skončení tehotenstva môže byť vaše telo oslabené a hladina hormónov mierne rozkolísaná. Reishi je rastlina, ktorá pomôže posilniť telo, vyrovnať hormonálny systém a vyčistiť telo. To je dôležité pre kojenie. Človek stojí na vrchole potravného reťazca. Materské mlátkao je ale o úroveň vyššie ako človek. Prečo je to dôležité? Rastliny získajú ťažké kovy a ďalšie chemikálie z pôdy. Krava, ktorá spasie tieto rastliny, dostane tieto toxíny do svojho tela. A ak potom jete mäso, dostanete do tela tieto toxíny vy. Podobne je tomu v moriach. Malé ryby sa živia planktónom, väčšie ryby jedia menšie ryby a tie zase slúžia ako potrava pre tie najväčšie ryby. Nakoniec my ľudia jeme ryby, kravy a kurčatá. Takto do tela nahromadíme veľké množstvo toxínov. A tieto toxíny sa potom môžu dostať až do materského mlátkaa. Pravidelné užívanie Reishi dokáže podporiť očistu tela a tým prospeje kvalite materského mlátkaa.

Prirodzený doplnok stravy počas tehotenstva

U všetkých doplnkoch stravy užívaných počas tehotenstva je potrebné vylúčiť vedľajšie účinky na váš organizmus, ale tiež aj na plod. Reishi je jedna z najlepších a najbezpečnejších rastlín. So svojimi vyvažujúcim a adaptogénnym účinkom je jej užívanie veľmi prospešné. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Je dôležité si vybrať kvalitnú Reishi, ktorá je sama zbavená akejkoľvek záťaže ťažkými kovmi alebo chemikáliami. Niektoré produkty môžu vďaka nesprávnym postupom pestovania alebo spracovania obsahovať zbytky chemických látok. Kvalitnú Reishi je možné s úžitkom užívať počas tehotenstva aj dojčenia. (Ďalšou veľmi účinnou možnosťou ako sa zbaviť ťažkých kovov a celkovej záťaže – vhodnou pred počatím je Chitomax™.)

Prosím, ohodnoťte článok

Redakce webu Superionherbs.cz: zobrazit autory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *