Zobrazený jediný výsledok

Produkty pre super výživu celého organizmu

Super výživa sa skladá z výnimočných prírodných zdrojov, ktoré podporujú zdravie, vitalitu a chuť do života. Pravidelné dlhodobé užívanie má omladzujúce a celkovo posilňujúce účinky na telo a všetky jeho orgány a systémy, rozjasňuje myseľ a posilňuje ducha. Pôsobí detoxikačne a regeneračne, má bohatý obsah vitamínov a minerálov.

Super výživa je vhodná pre športovcov, aktívne žijúcich ľudí, rekonvalescentov a všetkých, ktorí potrebujú doplniť životnú energiu a bioaktívne prvky. Predovšetkým vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, nenasýtené mastné kyseliny, antioxidanty, polysacharidy, fytochemikálie a ďalšie.

Táto výživa prináša telu dlhodobo väčší úžitok ako akákoľvek mysliteľná prirodzená strava. Zatiaľ čo suplementácia sa snaží napravovať deficity v strave, super výživa už toto paradigma prekračuje, pretože nikdy v minulosti nemohla príroda žiadnemu človeku poskytnúť nič so super výživou porovnateľného.

Vo výžive platí zásada “všetkého s mierou”, super výživu teda nie je možné postaviť na vysokých dávkach sebe užitočnejších látok. Ukazuje sa, že kandidátom na super výživu je vyvážená zmes koncentrátov z veľkého množstva starostlivo vybraných druhov rastlín.

V zmesi je zastúpené ohromne široké spektrum rastlinných zlúčenín, z nich každá je telu prospešná iným spôsobom a vzájomne sa vo svojom účinku podporujú.

Podporte organizmus prírodnou cestou

Podporte telo bohatým spektrom aktívnych látok, ktoré napomáhajú správnej činnosti organizmu a jeho orgánov.