faq

Vaše najčastejšie otázky a naše odpovede.

Ak máte nejakú otázku, bez váhania nás kontaktujte TU.

Otázky o nákupe

doprava-zdarma
 • Pri objednávke nad 45 € poštovné hradíme my - tj. je pre Vás ZDARMA.
 • U objednávok do 45  je cena doručenie na pobočku Zásilkovny 3 €,  pri doručenie kuriérom na adresu je 4 €, poplatok za dobierku je 1,2
rychla-doprava
 •  Pri odoslaní objednávky do 15. hodiny Vám bude zásielka doručená za 1-2 pracovné dni.
100zaruka1
 • Funguje to presne tak ako je to myslené a napísané. Ak Vám náš produkt nebude vyhovovať, tak nám ho proste pošlite späť a my Vám uhradíme cenu, ktorú ste za neho zaplatili.
 • Bez akéhokoľvek dotazovania a okamžite.
sgs gmp haccp
 • Áno, naše produkty majú príslušné certifikáty a povolenia pre predaj v Slovenskej republike.
 • Naviac všetky naše produkty sú vyrábané v súlade s najprísnejšími štandardami GMP, HACCP, GAP, ISO viac TU
vernostni
 • Za každú objednávku Vám pripíšeme na účet určitý počet bodov. Tieto body môžete pri budúcej objednávke využiť k zníženiu ceny nákupu. Viac informácií o systéme sa dozviete TU
 • Je potreba pri prvej objednávke založiť zároveň účet - stačí zaškrtnúť "založiť účet".
odmenyzadoporučení
 • Ak niekto nakúpi vďaka vášmu odporúčaniu a pred prvou objednávkou vyplní tento formulár TU, odmeníme vás tiež zľavovým kupónom.
 • Ak by ste chceli dostávať odmeny v peňažnej forme, prihláste sa do nášho affiliate systému TU.
affiliate
 • Systém, vďaka ktorému za každého privedeného zákazníka od nás dostanete odmenu.
 • Náš systém si pamätá všetkých zákazníkov, ktorých ste doporučili a vyplatí Vám odmenu i z každého ich opakovaného nákupu.
 • Naviac používame dvojstupňový systém, čo znamená, že ak sa niektorý z Vašich zákazníkov stane zároveň našim affilate partnerom, tak dostanete i odmenu z nákupov ním privedených zákazníkov!
 • Odporúčanie je veľmi jednoduché. Pozrite si videonávod ZDE
 • Pre registráciu vyplňte tento formulár.

Otázky týkajúce sa používania produktov

Vďaka veľmi vysokému obsahu polysacharidov (viac ako 40 %) a triterpenoidov (viac ako 4 %) stačí na preventívne užívanie 1 kapsula denne ráno na lačný žalúdok. Balenie vydrží 3 mesiace. Na liečbu špecifických ochorení je potrebné užívať vyššiu dávku alebo kombinovať viacero produktov. Kontaktujte nás, radi vám poradíme.
Je to vhodné najmä na posilnenie imunitného systému. Vhodné sú tieto kombinácie: Duanwood Red Reishi Extrakt + Duanwood Red Reishi Spor Duanwood Red Reishi Extrakt + Cordyceps Extra Strong Duanwood Red Reishi Extrakt + Sibírska Čaga Duanwood Red Reishi Extrakt + Hericium Duanwood Red Reishi ExtraktShiitake
Pre podrobný prehľad odporúčame použiť tabuľku účinkov
To veľmi závisí od individuálneho organizmu, jeho aktuálneho stavu, ale aj citlivosti. Niektorí zákazníci nám hlásia zlepšenie už po niekoľkých dňoch užívania. Pri chronických ochoreniach sa výrazné zlepšenie prejavuje po dvoch až troch mesiacoch užívania. Jedna z poučiek tradičnej čínskej medicíny hovorí: "Koľko rokov trvá choroba, toľko mesiacov trvá jej liečenie".
Prospešné huby by sa mali užívať nalačno. Optimálny odstup od jedla je 20 minút pred jedlom alebo 30 minút po jedle. Takto sa dosiahne maximálne využitie účinných látok obsiahnutých v extrakte. Kapsuly by sa mali dostatočne zapiť čistou vodou alebo slabým čajom. Nezabudnite dodržiavať primeraný pitný režim. Jedinou výnimkou je užívanie Triterpenmaxu - ten je najlepšie užívať s menším jedlom obsahujúcim tuk - ideálna je kvalitná polievka. Triterpeny sa viažu na tuk. Vzhľadom na 20 % obsah triterpénov sa odporúča užívať Triterpenmax s menším jedlom alebo 20-30 minút po jedle.
Nami predávané prospešné huby sú vhodné na dlhodobé užívanie. Ideálne je užívať 3 mesiace a potom urobiť prestávku na 10-14 dní a potom opäť užívať 3 mesiace. Niekedy je najlepšie užívať 4 dni a potom urobiť 2 dni prestávku a v týchto cykloch pokračovať dlhodobo. Je dôležité počúvať svoje telo a podľa toho upraviť užívanie. Na to, aby extrakt začal účinkovať na bunkovej úrovni, je potrebná dostatočne dlhá doba užívania - aspoň 90-100 dní.
Pri menej závažných problémoch si môžete vybrať výrobok podľa tabuľky účinkov TU. Pri vážnych problémoch je vhodné poradiť sa s odborníkom, ktorý rozumie účinkom prospešných húb. Pre radu použite tlačítko poradit se před nákupem
Áno, ale dávku je potrebné prispôsobiť veku. Napríklad deti vo veku sedem až desať rokov by mali užívať polovicu odporúčanej dennej dávky. Kapsulu s extraktom je možné rozdeliť a zaliať horúcou vodou, aby sa dokonale rozpustila. Výsledný nápoj je možné rozdeliť pomocou lyžičky na niekoľko dávok a zmiešať do čaju alebo iných nápojov, ktoré má dieťa rado.
Áno. Iba v prípade výrobkov s obsahom vlákniny je potrebné dodržať odstup aspoň 1 hodinu. Bola by škoda, keby priaznivé účinky cenného extraktu opustili tráviaci trakt spolu s vlákninou. Ak chcete užívať výrobky z húb spolu s Chitomaxom alebo Fenuprimom, ideálne je užívať výrobok z húb ráno nalačno a Fenuprim alebo Chitomax s obedom a večerou.
Naše kapsuly sú vyrobené z hydroxypropylmetylcelulózy. Hoci názov znie zložito, ide o jednoduchú celulózu s čistou vodou. Ide o najmodernejšie kapsuly bez akýchkoľvek pridaných látok vhodné pre vegetariánov a vegánov. Kapsuly HPMCdvojzložkové kapsuly zložené z hydroxypropylmetylcelulózy. Keďže tieto kapsuly sú výlučne rastlinného pôvodu, plne vyhovujú kultúrnym, náboženským a stravovacím návykom rôznych cieľových skupín.

HPMC kapsuly - výhody:

HPMC kapsuly - výhody Neobsahujú škrob Neobsahujú lepok Bez konzervačných látok čisto prírodná forma Rešpektujú prísne diétne programy Vhodné pre vegetariánov Certifikát kóšer a halal Veľmi vhodné pre prírodné produkty
Nie. Všetky naše produkty sú 100% čisté výťažky. Nepoužívame žiadne konzervačné látky ani prídavné látky. Mnohé spoločnosti používajú tieto látky kvôli trvanlivosti alebo aby sa ich kapsuly ľahšie plnili. Naše extrakty sú vďaka vysokému obsahu polysacharidov veľmi trvanlivé a na ich plnenie používame najnovšie farmaceutické technológie. Prečo pridávať telu ďalšiu záťaž - v dnešnej dobe jej má viac než dosť z prostredia. To je jeden z dôvodov, prečo nepoužívame tablety - tie sú vždy plné rôznych plnidiel a konzervačných látok. Ak chcete profitovať z prospešných húb, nikdy ich neužívajte vo forme tabliet. Vždy však používajte len 100 % čistý extrakt.