Reishi (lat. Ganoderma lucidum) slovensky Lesklokôrovka hnedočervená

Každodenná konzumácia Duanwood Red Reishi všeobecne prispieva k udržaniu dobrého stavu organizmu. Je jedným z najoceňovanejších látok tradičnej čínskej medicíny. V preklade znamená „božská huba nesmrteľnosti“. Jej blahodárné účinky sa využívajú už viac ako 4 000 rokov. Je spomínaná i v základnom diele čínskej medicíny, vo Vnútornom kánone Žltého cisára.

Duanwood Red Reishi

je výťažok z huby Ganoderma lucidum, obsahujíci polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Extrakt sa získava z jednoročnej červenej huby – táto odroda Reishi je pestovaná na dlhých dubových kmeňoch po dobu 12tich mesiacov v čistej prírode horského masívu Wuyi na severozápade Číny. Táto oblasť je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná sa o oblasť nedotknutou civilizaciou, so špecifickým klimatom.

Di Tao koncept

Di Tao znamená “autentický zdroj”. V Ázii hrá koncept Di Tao zásadnú rolu. Každá bylinka rastie najlepšie v určitej oblasti. Tieto oblasti, ktoré sú potvrdené tradíciou i vedeckými výskumami sa nazývajú Di Tao. Superionherbs používa vo svojich produktoch výhradne Reishi z Di Tao regiónu – horský masív Wuyi, oblasť vysokých hôr vzdialená od civilizácie. Plantáže Reishi ležia v páse medzi horskými lesmi a vrcholkami hôr. Jediným zdrojom vlahy sú tak dažde a horská vlhkosť. Je tu čistý vzduch, nepoškrvnená pôda a neexistuje tu žiadne znečistenie. Reishi sa tu pestuje tradičným spôsobom na dlhých drevených kmeňoch dubov po dobu 12tich mesiacov. Táto Reishi sa nazýva Duanwood Red Reishi.

Duanwood Red Reishi účinkuje i na najslabšie, nejchúlostivejšie miesta ľahko chorého človeka; u skutočne chorého potom problém zachytáva v jeho koreňoch a umožňuje uzdravenie.Ganoderma má schopnosť vyrovnávať nevyváženosť organizmu a tým ho uzdravovať, a to bez ohľadu na ľudské rasy. V tomto ohľade má vždy rovnaké účinky; skúsenosti kdekoľvek na svete sú totožné. Keď organizmus chorého človeka veľmi dobre reaguje na Reishi, je to podobné, ako keď nastúpi maximálny účinok patentovaného látkau.

Špeciálnou metódou dvojitej extrakcie získaný výťažok z Duanwood Red Reishi

Obsah polysacharidov min.30%
Obsah triterpenoidov min.2%

Balenie: 100 tobolátka x 500 mg
(balenie vystačí na 3 mesiace užívania)

Dávkovanie:
Prvý týždeň: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami.
Od druhého týždňa: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 tobolka popoludnie medzi jedlami.
Tobolku je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

Vhodné doplniť užívaním 100% Reishi spórového prášku.

Ganoderma Extrakt Spor