Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Produkty z húb Reishi

v našej ponuke máme tri produkty z Reishi. Všetky tri produkty sú vyrábané iba z Duanwood Red Reishi. Jedná sa o najúčinnejšiu odrodu Reishi s vysokým obsahom účinných látok ako sú polysacharidy tritrepeny. Duanwood Red Reishi se pestuje v horských oblastiach Číny tradičným spôsobom po dobu 12tich mesiacov na dlhých drevených kmeňoch. Kvalita takej Reishi je rovnaká ako u divoko rastúcich húb Reishi.

Extrakt z Duanwood Red Reishi

Extrakt pripravený viacstupňovou extrakciou obsahuje viac ako 40% polysacharidov a 4% triterpenoidov a zaisťuje tak vysokú účinnosť produktu. Vhodný ako základná terapia Reishi. Pre posilnenie účinnosti je vhodné kombinovať s Reishi sporovým práškom.

Spórový prášok z Duanwood Red Reishi

100% spórový prášok z 12mesačné huby. Spórový prášok je esenciou Reishi vďaka ktorej sa huba rozmnožuje. Ide o najcennejšiu časť Ganodermy – na 1000 kg húb sa získa cca 1 kg spór. Spórový prášok je za studena mechanicky dezintegrovaný na 98.7% obsahuje polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteíny. Jedná sa o supervýživu a je vhodné ho kombinovať s extraktom z Reishi.

Triterpen Max

Extrakt z Duanwood Red Reishi s vysokou koncentráciou triterpenoidov. 5 x vyšší obsah triterpenoidov než štandardný extrakt. Obsahuje viac ako 20% triterpenoidov. Vhodný ako doplnok k základnému extraktu alebo spórovému prášku z Reishi pre podporu pri závažnejších diagnózach.