Ako Duanwood Reishi a cordyceps pomáhajú psíkom

Prišiel nám list s fotografiou od jedného nášho zákazníka z rady štvornohých priateľov človeka. Výnimočne teda túto užívateľskú skúsenosť uvádzame formou článku. Vážení dvojnožci , chcem vám povedať svoj príbeh. Som jeden z „miláčikov“ českých rodín. Kríženec vlčiaka s labradorom, ktorého si vzali z útulku. V 12tich rokoch som dostal podľa výsledkov z laboratória rakovinu slinných […]

PHARMACOPEA CZ s.r.o.

Ako Duanwood Reishi a cordyceps pomáhajú psíkom 5/5 (8)

Pes léčený z rakoviny pomocí medicinálních hub
Prišiel nám list s fotografiou od jedného nášho zákazníka z rady štvornohých priateľov človeka. Výnimočne teda túto užívateľskú skúsenosť uvádzame formou článku.
Vážení dvojnožci , chcem vám povedať svoj príbeh. Som jeden z „miláčikov“ českých rodín. Kríženec vlčiaka s labradorom, ktorého si vzali z útulku. V 12tich rokoch som dostal podľa výsledkov z laboratória rakovinu slinných žliaz. Nádory na krku praskli a po určitej dobe sa rana zacelila. Dostal som Prednison a na nádej … pred… Po Prednisone som naberal na váhe a tak boli váhou ohrozené kĺby a môj pohyb. Pán veterinár Prednison vysadil a mal som len včelí propolis s vodkou. Panička si preštudovala dostupné knihy o čínskej medicíne – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – kúpila mi tieto dve huby, ktoré som začal každý deň užívať. Dnes je tomu už 13 mesiacov, som čiperný, plný života a zrejme zdravý. Mám 13 rokov. Nech žije čínska medicína a ako prevenciu ju budem užívať celý zvyšok života.
Zdraví veľký čierny pes Sorbon s paničkou I.H.

Prosím, ohodnoťte článok

Redakce webu Superionherbs.cz: zobrazit autory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *